Zakończenie: 02-07-2020 20:00 ÷ 22:32
Polska, medal wybity na pamiątkę 50. rocznicy śmierci majora Henryka Dobrzańskiego ps. "Hubal", 1990
304000
projektował Bohdan Chmielewski, Aw: Popiersie Hubala na t... | I |
460 zł szac. 500 zł 630 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, medal - XXV lecie Muzeum Historii Miasta Gdańska, 1995
304001
projektu Karola Nowalińskiego, Aw: Ratusz i fontanna z Ne... | I |
450 zł szac. 500 zł 143 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal - Generał Władysław Anders, 1989
303998
sygnowany AN (Andrzej Nowakowski); Aw: Popiersie trzy czw... | I |
440 zł szac. 500 zł 170 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Medal wybity w 70. rocznicę Powstania Wielkopolskiego, 1988
303996
Aw: Trzy popiersia, pod nimi podpisy W. KORFANTY / ST. TA... | I |
430 zł szac. 450 zł 186 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal na setną rocznicę śmierci Stanisława Staszica, 1926
303970
autorstwa Józefa Aumillera; Aw: Popiersie w lewo, po boka... | II |
410 zł szac. 200 zł 188 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal na X-lecie Odzyskania Wolności, 1928
303963
medal projektu Tadeusza Breyera bity w Mennicy Warszawski... | II/II+ |
410 zł szac. 250 zł 352 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, medal - Dowódcom II Korpusu, 1989
303997
sygnowany AN (Andrzej Nowakowski);Aw: Cztery popiersia, p... | I |
410 zł szac. 500 zł 325 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal - 745. rocznica Bitwy pod Legnicą, 1986
303993
projektu Józefa Stasińskiego, Aw: Fragment bitwy, 745 ROC... | I |
380 zł szac. 400 zł 217 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal - książe Zdzisław Lubomirski, 1917
303941
autorstwa Czesława Makowskiego, Aw: Popiersie w lewo, KSI... | II |
370 zł szac. 200 zł 222 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę złotych godów, 1937
303971
Aw: Popiersie prezydenta Mościckiego w lewo, po bokach sy... | I- |
360 zł szac. 300 zł 186 wyświetleń |
7 | zakończona |