Polska, medal - XXV lecie Muzeum Historii Miasta Gdańska, 1995

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 22:09:20
304001
Opis: Polska - III RP po 1989, medal - XXV lecie Muzeum Historii Miasta Gdańska, 1995, projektu Karola Nowalińskiego, Aw: Ratusz i fontanna z Neptunem, XXV MUZEUM HISTORII MIASTA GDAŃSKA, Rw: Katownia, twierdza Wisłoujście, dom Hagena, Dwór Artusa, pomnik na Westerplatte i daty 1970-1995
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 925, punce na obrzeżu, 69.9 mm, 145,89 g, nakład 20 egzemplarzy
Literatura: Paszkowycz 88/95, MMP 282

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 143

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  410 zł
4)  370 zł
5)  350 zł
6)  300 zł