Polska, medal - XXV lecie Muzeum Historii Miasta Gdańska, 1995
Zakończenie: 02-07-2020 22:09:20
304001
Opis: | Polska - III RP po 1989, medal - XXV lecie Muzeum Historii Miasta Gdańska, 1995, projektu Karola Nowalińskiego, Aw: Ratusz i fontanna z Neptunem, XXV MUZEUM HISTORII MIASTA GDAŃSKA, Rw: Katownia, twierdza Wisłoujście, dom Hagena, Dwór Artusa, pomnik na Westerplatte i daty 1970-1995 |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro 925, punce na obrzeżu, 69.9 mm, 145,89 g, nakład 20 egzemplarzy |
Literatura: | Paszkowycz 88/95, MMP 282 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 184