Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 23-03-2020 18:00
Zakończenie: 02-04-2020 20:00 ÷ 22:25
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, medal Bolesław Śmiały, 1991
Polska, medal Bolesław Śmiały, 1991
198974
projektu Jerzego Jarnuszkiewicza, Aw: Głowa władcy na wpr...
I

24 zł

szac. 40 zł

50 wyświetleń

1 zakończona
Polska, plakieta - 75 lat PWPW, 1994
Polska, plakieta - 75 lat PWPW, 1994
198975
na środku 75 LAT, z boków znaczki i banknoty, PAŃSTWOWA W...
I

70 zł

szac. 110 zł

37 wyświetleń

1 zakończona
Polska, plakieta - V Walny Zjazd PTN, 2001
Polska, plakieta - V Walny Zjazd PTN, 2001
198976
Aw: Tarcza herbowa pod koroną i dwa herby, poniżej napis:...
I

130 zł

szac. 110 zł

84 wyświetleń

6 zakończona
Polska, sygnet patriotyczny - z Orłem Polski, (1931-1963)
Polska, sygnet patriotyczny - z Orłem Polski, (1931-1963)
198927
Orzeł na tle plastikowego wypełnienia, boki sygnetu zdobione
III+

130 zł

szac. 100 zł

232 wyświetleń

7 zakończona
Polska, sygnet patriotyczny - z Orłem Polski
Polska, sygnet patriotyczny - z Orłem Polski
198928
Orzeł na tle plastikowego wypełnienia
III

620 zł

szac. 600 zł

461 wyświetleń

4 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 8%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.