Polska, sygnet patriotyczny - z Orłem Polski, (1931-1963)
Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Cena wylicytowana: 130 zł
198927
Opis: |
Polska, sygnet patriotyczny - z Orłem Polski, (1931-1963), Orzeł na tle plastikowego wypełnienia, boki sygnetu zdobione |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 9.95 g, punca "800" na obrzeżu oraz inicjały KS |
Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 885
1) 130 zł
2) 125 zł
3) 120 zł
4) 85 zł
5) 75 zł
6) 70 zł
7) 65 zł
min |