Polska, sygnet patriotyczny - z Orłem Polski, (1931-1963)

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 22:24:40
198927
Opis: Polska, sygnet patriotyczny - z Orłem Polski, (1931-1963), Orzeł na tle plastikowego wypełnienia, boki sygnetu zdobione
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 9.95 g, punca "800" na obrzeżu oraz inicjały KS

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 809

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  85 zł
5)  75 zł
6)  70 zł
7)  65 zł