Polska, półtorak, 1620

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, półtorak, 1620

Polska, półtorak, 1620

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 21:12:40
198385
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, półtorak, 1620, Ryga, odmiana z herbem Lis kończącym legendę rewersu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: na awersie punca z herbem Pilawa Potockich
Literatura: Haljak 1044 (2R), Kop. 8175 (R5), Tyszkiewicz 4 mk

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1016

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  450 zł
4)  360 zł
5)  350 zł
6)  330 zł
7)  310 zł
8)  105 zł
9)  75 zł
10)  65 zł