pokaż wszystko
Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 23-03-2020 18:00
Zakończenie: 02-04-2020 20:00 ÷ 22:25
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Niemcy, liczman
Niemcy, liczman
198106
III/IV

30 zł

szac. 50 zł

72 wyświetleń

1 zakończona
broszka z monogramem OECS, XIX/XX w.
198395

125 zł

szac. 200 zł

148 wyświetleń

2 zakończona
Polska, sygnet patriotyczny - z Orłem Polski, (1931-1963)
198927
Orzeł na tle plastikowego wypełnienia, boki sygnetu zdobione

130 zł

szac. 100 zł

240 wyświetleń

7 zakończona
Polska, sygnet patriotyczny - z Orłem Polski
198928
Orzeł na tle plastikowego wypełnienia

620 zł

szac. 600 zł

467 wyświetleń

4 zakończona