Polska, sygnet patriotyczny - z Orłem Polski

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 22:25:00
198928
Opis: Polska, sygnet patriotyczny - z Orłem Polski, Orzeł na tle plastikowego wypełnienia
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto "próba 3" 3.38 g

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość przebić: 14
Ilość odsłon: 467

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  560 zł
4)  520 zł