broszka z monogramem OECS, XIX/XX w.

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 22:19:40
198395
Opis: broszka z monogramem OECS, XIX/XX w., WIeniec z liści dębowych, zwieńczony koroną, w wieńcu monogram OECS, na monogramie, szpilce i obręczy wyryte VII
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 30.4 x 35.2 mm, 11.15 g, bardzo ładna

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 207

1)  125 zł
2)  120 zł