Polska, plakieta - V Walny Zjazd PTN, 2001
Zakończenie: 02-04-2020 22:24:20
198976
Opis: | Polska - XXI w., plakieta - V Walny Zjazd PTN, 2001, Aw: Tarcza herbowa pod koroną i dwa herby, poniżej napis: V WALNY ZJAZD / POLSKIEGO / TOWARZYSTWA / NUMIZMATYCZNEGO / AUGUSTÓW-V-2001, Rw: Wizerunki dwóch monet i napis: ZYGMUNT II AUGUST |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | brąz 89.7 x 50.6 mm, 195.86 g, nakład tylko 200 sztuk |
Literatura: | Paszkowycz 67/01 |
Cena wywoławcza: 70 zł
Cena szacunkowa: 110 zł
Ilość odsłon: 340