Polska, plakieta - V Walny Zjazd PTN, 2001

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 22:24:20
198976
Opis: Polska - XXI w., plakieta - V Walny Zjazd PTN, 2001, Aw: Tarcza herbowa pod koroną i dwa herby, poniżej napis: V WALNY ZJAZD / POLSKIEGO / TOWARZYSTWA / NUMIZMATYCZNEGO / AUGUSTÓW-V-2001, Rw: Wizerunki dwóch monet i napis: ZYGMUNT II AUGUST
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 89.7 x 50.6 mm, 195.86 g, nakład tylko 200 sztuk
Literatura: Paszkowycz 67/01

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 70 zł
Cena szacunkowa: 110 zł
Ilość odsłon: 305

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  90 zł
5)  80 zł
6)  70 zł