Polska, plakieta - 75 lat PWPW, 1994

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 22:24:00
198975
Opis: Polska - XX w., plakieta - 75 lat PWPW, 1994, Warszawa, na środku 75 LAT, z boków znaczki i banknoty, PAŃSTWOWA WYTWÓRNIA - PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH, na stronie odwrotnej budynek PWPW, z lewej napis PWPW, z prawej 1919 / 1994
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 75.3 x 43.7 mm, 108.45 g, nakład 1.800 sztuk
Literatura: Paszkowycz 24/94

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 70 zł
Cena szacunkowa: 110 zł
Ilość odsłon: 143

1)  70 zł