Zakończenie: 30-01-2020 20:00 ÷ 22:29
Śląsk, medal za zasługi
194799
Aw: Postać z sierpem na tle snopka zboża i narzędzi rolni... | II |
260 zł szac. 150 zł 271 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niderlandy, medal na pamiątkę wizyty delegacji japońskiej w Niderlandach, 1862
194803
Aw: Herb Niderlandów i rodu Togukawa, u góry 1609, na dol... | II+ |
195 zł szac. 150 zł 268 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Karol III, 1839
194641
Aw: Popiersie władców w lewo, z prawej CAQUÉ, na odcięciu... | II |
165 zł szac. 200 zł 285 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Childebert II, 1840
194642
Aw: Popiersie władców w lewo, z prawej CAQUÉ.1840, wokół ... | II+ |
165 zł szac. 200 zł 217 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Ludwik VIII Lew, 1837
194798
w: Popiersie władcy w lewo, z prawej sygnatura CAQUÉ / 18... | II- |
160 zł szac. 150 zł 307 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Ludwik III i Karloman II, 1839
194640
Aw: Popiersie władców w lewo, z lewej 1839. / CAQUÉ•F•, w... | II |
150 zł szac. 200 zł 297 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal wybity na 100. rocznicę założenia Loży Wolnomularskiej "Trzech Globów", 1840
194800
Aw: Popiersie króla w lewo, niżej sygnatura, FRIDERICVS ... | III+ |
135 zł szac. 150 zł 274 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Dagobert I, 1840
194795
Aw: Popiersie władcy w lewo, niżej CAQUÉ 1840., wokół DAG... | II |
125 zł szac. 150 zł 305 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Chilperyk II, 1840
194796
Aw: Popiersie władcy w prawo, na odcięciu ramienia CAQUÉ.... | II- |
110 zł szac. 150 zł 214 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Wielka Brytania, medal na pamiątkę unii Irlandii z Wielką Brytanią, 1801
194644
Aw: Popiersie w prawo, w wieńcu laurowym na głowie, niżej... | II/III |
105 zł szac. 120 zł 239 wyświetleń |
4 | zakończona |