Polska, półtalar, 1788

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, półtalar, 1788

Polska, półtalar, 1788

Cena wylicytowana: 1 750 zł
Aukcja zakończyła się 30-01-2020 21:18:40
194430
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, półtalar, 1788, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 13.58 g, patyna
Literatura: Parchimowicz SAP 31.a, Plage 371, Berezowski 4 zł, Tyszkiewicz 2.50 mk

Cena końcowa: 1 750 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 1633

1)  1 750 zł
2)  1 700 zł
3)  1 600 zł
4)  1 550 zł
5)  1 350 zł
6)  1 200 zł
7)  1 150 zł
8)  860 zł
9)  820 zł
10)  800 zł
11)  780 zł
12)  760 zł
13)  720 zł
14)  700 zł
15)  680 zł
16)  660 zł
17)  640 zł
18)  600 zł