Polska, 3/4 rubla = 5 złotych, 1840 MW

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 30-01-2020 21:27:00
194262
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 3/4 rubla = 5 złotych, 1840 MW, Warszawa, gęsty ogon, pofalowana wstążka, większe cyfry daty
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1146, Plage 365, Kuriański Z5W40.3.a, Berezowski 5 zł

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 900

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  620 zł
4)  580 zł
5)  580 zł
6)  540 zł
7)  470 zł
8)  450 zł
9)  360 zł
10)  340 zł
11)  320 zł
12)  310 zł
13)  300 zł
14)  280 zł
15)  280 zł
16)  260 zł
17)  220 zł
18)  200 zł
19)  185 zł