Niderlandy, medal na pamiątkę wizyty delegacji japońskiej w Niderlandach, 1862

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 30-01-2020 22:26:20
194803
Opis: Niderlandy, medal na pamiątkę wizyty delegacji japońskiej w Niderlandach, 1862, Aw: Herb Niderlandów i rodu Togukawa, u góry 1609, na dole 1862, NIPPON TAI-KOEN-NO DEI-SI HOLANDA NI KITAROE,, Rw: Napis dotyczący przyjaźni między Japonią a Niderlandami, ONDER DE REGERING VAN WILLEM III KONING DER NEDERLANDEN G.H.V.L.
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 38.4 mm, 22.62 g, delikatna patyna

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 267

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  125 zł
4)  105 zł