Śląsk, medal za zasługi

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Śląsk, medal za zasługi

Śląsk, medal za zasługi

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 30-01-2020 22:27:40
194799
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem pruskim, medal za zasługi, Wiedeń, Aw: Postać z sierpem na tle snopka zboża i narzędzi rolniczych, DEUTSCHE LAND UND FORSTW. GESELLSCHAFT IN TROPPAU - GEGR. 1862, Rw: W wieńcu tarcza, na której śląski orzeł, wyżej korona, an wieńcu wstęga, na której DEM VERDIENSTE, na dole sygnatura J. CHRISTIBADER WIEN
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 51.9 mm, 51.30 g

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 268

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  240 zł
4)  130 zł
5)  100 zł
6)  95 zł
7)  90 zł