Francja, medal z serii władcy Francji - Ludwik VIII Lew, 1837

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 30-01-2020 22:23:40
194798
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji - Ludwik VIII Lew, 1837, w: Popiersie władcy w lewo, z prawej sygnatura CAQUÉ / 1840, wokół LOUIS VIII DIT LE LION - ROI DE FRANCE, Rw: LOUIS VIII DIT LE LION. / 43EME. ROI / FILS DE PHILIPPE AUGUSTE / NÉ 1187. / ROI 1223. / PRISE DE NIORT / DE SAINT JEAN D'ANGELI / ET DE LA ROCHELLE 1224. ... MORT 1226., na obrzeżu punca CUIVRE
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 52.0 mm, 71.00 g, patyna, uderzenie na obrzeżu

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 304

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  115 zł
4)  95 zł