Aukcja online

pokaż wszystko
Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 17-12-2018 18:00
Zakończenie: 27-12-2018 20:00 ÷ 22:06
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Niderlandy, talar lewkowy (Leeuwendaalder), 1648
Niderlandy, talar lewkowy (Leeuwendaalder), 1648
171675
II-/III+

330 zł

szac. 250 zł

166 wyświetleń

6 zakończona
Niemcy, 2 marki, 1904
Niemcy, 2 marki, 1904
171718
na 400. rocznicę urodzin Filipa Landgrafa
II-/III+

260 zł

szac. 150 zł

160 wyświetleń

6 zakończona
Niemcy, 2 marki, 1909
Niemcy, 2 marki, 1909
171685
wybite na 500-lecie uniwersytetu w Lipsku
I-

230 zł

szac. 150 zł

196 wyświetleń

6 zakończona
Rosja, 5 kopiejek, 1833 EM/ФХ
Rosja, 5 kopiejek, 1833 EM/ФХ
171099
II-

185 zł

szac. 125 zł

174 wyświetleń

6 zakończona
Niemcy, medal, XIX w.
Niemcy, medal, XIX w.
171720
sygnowany DRENTWETT, aw: Matka Boska z dzieciątkiem Jezus...
II+

155 zł

szac. 100 zł

337 wyświetleń

6 zakończona
Polska, medal wybity z okazji 200. Rocznicy Urodzin Tadeusza Kościuszki, 1946
Polska, medal wybity z okazji 200. Rocznicy Urodzin Tadeusza Kościuszki, 1946
171593
autorstwa Stanisława Ostrowskiego, wybity w USA, Aw: popi...
II-

300 zł

szac. 150 zł

250 wyświetleń

6 zakończona
Niemcy, denar, 1002-1024
Niemcy, denar, 1002-1024
151625
Korona / Napis ARGENTINA w formie krzyża, w kątach łuki p...
III

300 zł

szac. 150 zł

120 wyświetleń

5 zakończona
Niderlandy, dukat, 1831
Niderlandy, dukat, 1831
169252
I

2 200 zł

szac. 1 000 zł

417 wyświetleń

5 zakończona
wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Edmund Kopicki - Katalog monet polskich 1764-1864, Warsz..
wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Edmund Kopicki - Katalog monet polskich 1764-1864, Warsz..
171221
Czesław Kamiński, Edmund Kopicki - Katalog monet polskich...
I/I-

55 zł

szac. 30 zł

322 wyświetleń

5 zakończona
wydawnictwa polskie, Comte Emeric Hutten-Czapski - Catalogue de la Collection des Medailles et ..
wydawnictwa polskie, Comte Emeric Hutten-Czapski - Catalogue de la Collection des Medailles et ..
91791
Comte Emeric Hutten-Czapski - Catalogue de la Collection ...
I

195 zł

szac. 200 zł

362 wyświetleń

5 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.