wydawnictwa polskie, Czesław Kamiński, Edmund Kopicki - Katalog monet polskich 1764-1864, Warsz..

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 27-12-2018 20:02:40
171221
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 253 strony, bogato ilustrowane w tekście, oprawa kartonowa, okładka lekko przetarta, z tyłu pieczątka Antykwariatu Pomorskiego

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 312

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  32 zł
4)  30 zł
5)  18 zł