Polska, grosz praski, 1300-1305

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 27-12-2018 21:14:00
170915
Opis: Polska - Wacław II Czeski 1300-1305, grosz praski, 1300-1305, Kutna Hora, Aw: Korona, +WENCEZLAVSSECVNDVS, + DEI(dwa pierścienie)GRATIA(dwa pierścienie)REX(dwa pierścieni)BOEMIE, Rw: Lew czeski, *+*GROSSI(dwa pierścienie)PRAGENSES
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.70 g, patyna przy krawędzi
Literatura: Castelin 6, Kop. 10013, Frynas B.25.16

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 1118

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  780 zł
4)  660 zł
5)  540 zł
6)  450 zł
7)  350 zł
8)  310 zł
9)  300 zł
10)  250 zł
11)  240 zł
12)  230 zł
13)  210 zł
14)  150 zł