Rosja, 5 kopiejek, 1833 EM/ФХ
Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rosja, 5 kopiejek, 1833 EM/ФХ
Cena wylicytowana: 185 zł
171099
Opis: |
Rosja - Mikołaj I 1825-1855, 5 kopiejek, 1833 EM/ФХ, Jekaterinburg |
Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Bitkin 487 |
Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 178
1) 185 zł
2) 180 zł
3) 90 zł
4) 85 zł
5) 80 zł
6) 75 zł
min |