Zakończenie: 27-12-2018 20:00 ÷ 22:06
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 1923
171095
typ Peace | I/I- |
115 zł szac. 125 zł 114 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal na 200. lecie Odsieczy Wiedeńskiej, 1883
171594
medal sygnowany GŁOWACKI, Aw: Popiersie Jana III Sobieski... | III |
100 zł szac. 100 zł 225 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Republika Rzymska, denar, 100 pne
154071
Aw: Popiersie Minerwy w hełmie w lewo, RVLLI; Rw: Wiktori... | II-/III+ |
400 zł szac. 400 zł 130 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
157314
Kapliczka z krzyżykiem wewnątrz / Krzyż kawalerski | III |
55 zł szac. 40 zł 81 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Słowianie, naśladownictwo denara Ottona i Adelajdy
140611
Krzyż z ODDO w kątach, wokoło imitacja napisu / Kapliczka... | III- |
105 zł szac. 100 zł 160 wyświetleń |
3 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, Edmund Kopicki - Skorowidz Pieniędzy Polskich i z Polską Związanych: część..
171212
Edmund Kopicki - Skorowidz Pieniędzy Polskich i z Polską ... | I |
28 zł szac. 20 zł 442 wyświetleń |
3 | zakończona | |
czasopisma, Borys Paszkiewicz - Mennictwo Władysława Łokietka, Wiadomości Numizmatyczn..
171204
Borys Paszkiewicz - Mennictwo Władysława Łokietka, Wiadom... | I |
32 zł szac. 20 zł 345 wyświetleń |
3 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, Władysław Jabłoński - Katalog papierowych pieniędzy polskich 1794-1965, Wa..
171214
Władysław Jabłoński - Katalog papierowych pieniędzy polsk... | I/I- |
18 zł szac. 20 zł 210 wyświetleń |
3 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, zestaw 2 książek
171588
w skład zestawu wchodzą: Jacek Strzałkowski - Moneta i ba... | I |
42 zł szac. 20 zł 152 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 10 złotych polskich, 8.06.1794
171628
seria F, numeracja 39810; znak wodny z pełnym napisem J. ... | IV |
520 zł szac. 750 zł 165 wyświetleń |
3 | zakończona |