wydawnictwa polskie, Władysław Jabłoński - Katalog papierowych pieniędzy polskich 1794-1965, Wa..

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 27-12-2018 20:05:20
171214
Opis: wydawnictwa polskie, Władysław Jabłoński - Katalog papierowych pieniędzy polskich 1794-1965, Warszawa 1967
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 340 stron + ilustracje, format ok. A6, oprawa kartonowa ze skrzydełkami, wewnątrz stemple DESY, ładnie zachowane

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 206

1)  18 zł
2)  16 zł
3)  14 zł