Polska, medal na 200. lecie Odsieczy Wiedeńskiej, 1883

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 27-12-2018 22:05:40
171594
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal na 200. lecie Odsieczy Wiedeńskiej, 1883, medal sygnowany GŁOWACKI, Aw: Popiersie Jana III Sobieskiego w prawo, JAN III SOBIESKI KRÓL POLSKI, Rw: Herb Krakowa, gałązki laurowe i napis PAMIĄTKA 200 LETNIEJ ODSIECZY WIEDNIA 1883
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: medal z uszkiem, srebro złocone 23 mm, 4.67 g
Literatura: H-Cz. 7998

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 221

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł
4)  65 zł