Niemcy, 2 marki, 1909

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, 2 marki, 1909

Niemcy, 2 marki, 1909

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 27-12-2018 21:59:20
171685
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Fryderyk August III 1904-1918, 2 marki, 1909, Muldenhütten, wybite na 500-lecie uniwersytetu w Lipsku
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, pięknie zachowane
Literatura: AKS 189, Jaeger 138

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 194

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  210 zł
4)  100 zł
5)  95 zł
6)  90 zł