Niemcy, medal, XIX w.

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, medal, XIX w.

Niemcy, medal, XIX w.

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 27-12-2018 22:05:00
171720
Opis: Niemcy - XIX wiek, medal, XIX w., sygnowany DRENTWETT, aw: Matka Boska z dzieciątkiem Jezus, MARIA MUTTER DES ERLÖSERS HIMMELS KÖNIGIN, poniżej BIT FÜR UNS, Rw: Scena przedstawiająca konfirmację, DURCH D. AUFLEGUNG IHRER HÄNDE EM.P.F. SIE D.H. GEIST.
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 34 mm, 11.98 g

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 335

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  95 zł
4)  90 zł
5)  70 zł
6)  60 zł