Zakończenie: 10-05-2018 20:30 ÷ 22:47
158219
medal nagrodowy z 1887 r. wykonany przez Wilhelma lub Ant... | III |
310 zł szac. 300 zł 270 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal - SETNA ROCZNICA ŚMIERCI HENRYKA DĄBROWSKIEGO, 1918
157916
medal autorstwa Jana Wysockiego, sygnowany na awersie J.W... | II |
300 zł szac. 200 zł 439 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niderlandy, żeton zaślubinowy, 1649
158314
żeton wybity z okazji zawarcia związku małżeńskiego przez... | III+ |
210 zł szac. 150 zł 167 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, medal pośmiertny, 1785
158321
medal wybity w 1785 roku z powodu śmierci Juliusza Leopol... | III+/II- |
310 zł szac. 300 zł 206 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Rosja, medal
158629
Medal z uszkiem za wojnę 1812 roku | III+ |
520 zł szac. 200 zł 376 wyświetleń |
3 | zakończona | |
158329
medal z 1889 r. autorstwa L. Steinmanna wybity na 60-leci... | III+ |
740 zł szac. 600 zł 374 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, sygnowany medal (GERLACH I MEISSNER), projektu malarza realisty Wojciecha ..
158324
sygnowany medal (GERLACH I MEISSNER), projektu malarza re... | I- |
270 zł szac. 250 zł 431 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal Józef de Köhler - autorstwa Harta na piętnastolecie przewodnictwa Ku..
158224
medal Józef de Köhler - autorstwa Harta na piętnastolecie... | II |
500 zł szac. 800 zł 356 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, Kornel Ujejski i Józef Nikorowicz - medal wybity z okazji napisania chorał..
157919
Kornel Ujejski i Józef Nikorowicz - medal wybity z okazji... | I- |
185 zł szac. 300 zł 311 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal Słowiańska Wystawa Fotograficzna w Wieliczce w 1903 r
157900
niesygnowany, Aw: Kobieta siedząca na ziemi obok aparatu ... | II+ |
840 zł szac. 800 zł 285 wyświetleń |
2 | zakończona |