Polska, medal - SETNA ROCZNICA ŚMIERCI HENRYKA DĄBROWSKIEGO, 1918

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 22:33:00
157916
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal - SETNA ROCZNICA ŚMIERCI HENRYKA DĄBROWSKIEGO, 1918, medal autorstwa Jana Wysockiego, sygnowany na awersie J.WYSOCKI, JW na rewersie, Aw: Popiersie w mundurze, JAN HENRYK DĄBROWSKI 1755 1818 Rw: Orzeł siedzący na skale. Na górze w otoku napis: W SETNĄ ROCZNICĘ ZGONU, na dole w trzech wierszach: TWÓRCY LEGIONÓW TOW. NUM. KRAK. 1918
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cynk 71 mm, 87.14 g, rzadki medal, wybito jedynie 300 egzemplarzy
Literatura: Strzałkowski 431 (R)

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 440

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  270 zł