Zakończenie: 10-05-2018 20:30 ÷ 22:47
Polska, Wystawa Rolniczo-Przemysłowa w Horodence 1869 r., C. K. Towarzystwa Gospod..
158222
Wystawa Rolniczo-Przemysłowa w Horodence 1869 r., C. K. T... | I- |
500 zł szac. 700 zł 402 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, wystawa Przemysłu Budowlanego we Lwowie 1892 r, medal sygnowany A. Schindl..
158223
wystawa Przemysłu Budowlanego we Lwowie 1892 r, medal syg... | II |
— start 300 zł 336 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal Józef de Köhler - autorstwa Harta na piętnastolecie przewodnictwa Ku..
158224
medal Józef de Köhler - autorstwa Harta na piętnastolecie... | II |
500 zł szac. 800 zł 356 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal Dawid i Goliat, XVI w.
158312
medal autorstwa Wolfa Milicza, Aw: Biblijna scena, Dawid ... | III- |
185 zł szac. 250 zł 370 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, żeton Chambre de Commerce de Paris (Izby Handlowej w Paryżu), 1803
158313
sygnowany (F DESNOFERS) żeton w kształcie ośmiokąta, Aw: ... | II |
— start 120 zł 355 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niderlandy, żeton zaślubinowy, 1649
158314
żeton wybity z okazji zawarcia związku małżeńskiego przez... | III+ |
210 zł szac. 150 zł 167 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal chrzcielny z puncą na rancie, sygnowany I. MAJNERT F, Aw: Święty Jan..
158315
medal chrzcielny z puncą na rancie, sygnowany I. MAJNERT ... | III+ |
370 zł szac. 150 zł 389 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Śląsk, medal - Bitwa pod Dobromierzem
158316
niesygnowany medal autorstwa G W Kittela upamiętniający b... | III |
260 zł szac. 300 zł 507 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 47 medal ze szwedzkiej XVIII w. serii królewskiej autorstwa I C Hedlingera..
158317
47 medal ze szwedzkiej XVIII w. serii królewskiej autorst... | II |
260 zł szac. 250 zł 270 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Francja, ośmiokątny żeton dla notariuszy
158318
sygnowany (DUBOIS) żeton dla notariuszy z obszaru miasta... | II |
— start 60 zł 461 wyświetleń |
0 | zakończona |