pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 30-04-2018 18:00
Zakończenie: 10-05-2018 20:30 ÷ 22:47
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, Wystawa Rolniczo-Przemysłowa w Horodence 1869 r., C. K. Towarzystwa Gospod..
158222

500 zł

szac. 700 zł

402 wyświetleń

4 zakończona
Polska, wystawa Przemysłu Budowlanego we Lwowie 1892 r, medal sygnowany A. Schindl..
158223

start 300 zł

336 wyświetleń

0 zakończona
Polska, medal Józef de Köhler - autorstwa Harta na piętnastolecie przewodnictwa Ku..
158224

500 zł

szac. 800 zł

356 wyświetleń

2 zakończona
Niemcy, medal Dawid i Goliat, XVI w.
158312
III-

185 zł

szac. 250 zł

370 wyświetleń

4 zakończona
Francja, żeton Chambre de Commerce de Paris (Izby Handlowej w Paryżu), 1803
158313

start 120 zł

355 wyświetleń

0 zakończona
Niderlandy, żeton zaślubinowy, 1649
158314

210 zł

szac. 150 zł

167 wyświetleń

3 zakończona
Polska, medal chrzcielny z puncą na rancie, sygnowany I. MAJNERT F, Aw: Święty Jan..
158315

370 zł

szac. 150 zł

389 wyświetleń

6 zakończona
Śląsk, medal - Bitwa pod Dobromierzem
158316

260 zł

szac. 300 zł

507 wyświetleń

7 zakończona
Polska, 47 medal ze szwedzkiej XVIII w. serii królewskiej autorstwa I C Hedlingera..
158317

260 zł

szac. 250 zł

270 wyświetleń

5 zakończona
Francja, ośmiokątny żeton dla notariuszy
158318

start 60 zł

461 wyświetleń

0 zakończona