Śląsk, medal - Bitwa pod Dobromierzem

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 22:39:40
158316
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem pruskim, medal - Bitwa pod Dobromierzem, niesygnowany medal autorstwa G W Kittela upamiętniający bitwę pod Dobromierzem (Hohenfriedberg), ktra miała miejsce 4 czerwca 1745 roku, Aw: scena bitewna, HIER FLOS VIEL HILDEN BLUT w odcinku BEY FRIEDEBERG IN SCHLESIEN, Rw: Unosząca się Fama z puzonem i wieńcem laurowym, ES SIEGT DER PREUSSEN MUTH, w odcinku data D 4 IUNII 1745
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 12.29 g, 33 mm
Literatura: F. u. S. 4301

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 506

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  230 zł
4)  220 zł
5)  200 zł
6)  190 zł
7)  180 zł