Niemcy, medal Dawid i Goliat, XVI w.

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 22:41:40
158312
Opis: Niemcy, medal Dawid i Goliat, XVI w., medal autorstwa Wolfa Milicza, Aw: Biblijna scena, Dawid z procą w ręku staje twarzą w twarz z Goliatem, za nimi wozy i lance, w otoku DAVID PERCVSSIT GOLIATH PHILISTRVM PRIMI REGVM XVII, Rw: Dawid trzymający harfę wita Jonathana, IONATHAN CONSOLATVR DAVID I REGVM DICIMO TERTIO XIII XXXVII
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro lane i cyzelowane, 43 mm, 16.72 g, urwane miejsce po mocowaniu zawieszki
Literatura: Katz 306

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 361

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  170 zł
4)  150 zł