Niderlandy, żeton zaślubinowy, 1649

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 22:41:20
158314
Opis: Niderlandy, żeton zaślubinowy, 1649, żeton wybity z okazji zawarcia związku małżeńskiego przez Filipa IV Habsburga z siostrzenicą Marią Anną Habsburg, Aw: Popiersia nowożeńców zwrócone ku sobie, nad nimi ściśnięte dłonie, w otoku PHIL IIII D G HISP REX DOM PROV INS, Rw: tarcza herbowa w ozdobnym kartuszu, IVNCTA SALVS NOSTRA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 31 mm, 5.91 g, piękna kolorowa patyna

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 167

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  95 zł