Francja, ośmiokątny żeton dla notariuszy

Rozpoczęcie: 30-04-2018 18:00
Zakończenie: 10-05-2018 22:41:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 22:41:00
158318
Opis: Francja - XIX wiek, ośmiokątny żeton dla notariuszy, sygnowany (DUBOIS) żeton dla notariuszy z obszaru miasta i gminy Châllons sur Marne (obecnie Châlons-en-Champagne) w Szampanii. Aw: Wokół wieniec, NOTAIRES DE L'ARROND DE CHALONS MARNE 1833, Rw: Waga, przed nią tablice z zapisanym prawem CONTRAT TESTAM, dookoła wieniec, QUOD NOTAMUS LEX, ARGENT na rancie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 31 mm, 14.08 g, ciemna patyna

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 455