Zakończenie: 10-05-2018 22:43:40
158329
Opis: | Rosja - Aleksander III 1881-1894, medal z 1889 r. autorstwa L. Steinmanna wybity na 60-lecie służby państwowej Stanisława Walentynowicza Kierbedzia; Aw: Popiersie w lewo, wokoło СТАНИСЛАВЪ ВАЛЕРIАНОВИЧЪ КЕРБЕДЗЪ / ИНЖЕНЕРЪ ПУТЕЙ СООБЩЕНIА; Rw: Wieniec laurowo-dębowy i napis ВЪ ПАМЯТЬ ШЕСТИДЕСЯТИЛҌТIЯ СЛУЖЕНIЯ ГОСУДАРСТВУ НАУКҌ И ИСКУССТВУ 1829-1889 ОТЪ УЧЕНИКОВЪ СОСУЖИВЦЕВЪ И ПОЧИТАТЕЛЕЙ |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 84 mm, 294.57 g, nieco nierównomierna patyna i uderzenie na obrzeżu, ale przyzwoicie zachowany |
Literatura: | Diakov 1036.1 |
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 387