Zakończenie: 10-05-2018 20:30 ÷ 22:47
Polska, medal Artur Grottger (malarz, ilustrator, rysownik)
157896
medal wybity w 1880 r nakładem M. Kurnatowskiego z okazji... | I- |
260 zł szac. 250 zł 554 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal - Jan Matejko
157899
medal autorstwa rytownika Schindlera z 1883 r., Aw: W wie... | II+ |
270 zł szac. 300 zł 335 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal na Pamiątkę Zjazdu Przemysłowców w Poznaniu 1895
157898
sygnowany: J. Białas. Poznań; Aw: Siedząca kobieta trzyma... | II+ |
110 zł szac. 80 zł 156 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, niesygnowany medal na pamiątkę chrztu dla Stanisławy Smoleńskiej, Aw: Świę..
158327
niesygnowany medal na pamiątkę chrztu dla Stanisławy Smol... | II/II+ |
350 zł szac. 300 zł 428 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Wystawa Rolniczo-Przemysłowa w Horodence 1869 r., C. K. Towarzystwa Gospod..
158222
Wystawa Rolniczo-Przemysłowa w Horodence 1869 r., C. K. T... | I- |
500 zł szac. 700 zł 402 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal - SETNA ROCZNICA URODZIN ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO, 1912
157920
sygnowany medal autorstwa Jana Raszki, Aw: Popiersie poet... | II+ |
420 zł szac. 400 zł 260 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal SETNA ROCZNICA ŚMIERCI TADEUSZA KOŚCIUSZKI 1917, 1917
157917
medal autorstwa Konstantego Laszczki, Aw: Popiersie en fa... | II+ |
115 zł szac. 120 zł 639 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal XV ROCZNICA ODZYSKANIA DOSTĘPU DO MORZA 1935
157897
medal autorstwa Tadeusza Breyera, Aw: Sylwetka statku w p... | II- |
90 zł szac. 100 zł 771 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, medal Dawid i Goliat, XVI w.
158312
medal autorstwa Wolfa Milicza, Aw: Biblijna scena, Dawid ... | III- |
185 zł szac. 250 zł 368 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal autorstwa P. Tasseta na 300-lecie Unii Polski, Litwy i Rusi, 1869 r,..
158221
medal autorstwa P. Tasseta na 300-lecie Unii Polski, Litw... | III+ |
540 zł szac. 600 zł 312 wyświetleń |
3 | zakończona |