Zakończenie: 10-05-2018 20:30 ÷ 22:47
Polska, niesygnowany medal na pamiątkę chrztu dla Stanisławy Smoleńskiej, Aw: Świę..
158327
niesygnowany medal na pamiątkę chrztu dla Stanisławy Smol... | II/II+ |
350 zł szac. 300 zł 425 wyświetleń |
4 | zakończona | |
158219
medal nagrodowy z 1887 r. wykonany przez Wilhelma lub Ant... | III |
310 zł szac. 300 zł 270 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, medal pośmiertny, 1785
158321
medal wybity w 1785 roku z powodu śmierci Juliusza Leopol... | III+/II- |
310 zł szac. 300 zł 201 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal - SETNA ROCZNICA ŚMIERCI HENRYKA DĄBROWSKIEGO, 1918
157916
medal autorstwa Jana Wysockiego, sygnowany na awersie J.W... | II |
300 zł szac. 200 zł 424 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal - Jan Matejko
157899
medal autorstwa rytownika Schindlera z 1883 r., Aw: W wie... | II+ |
270 zł szac. 300 zł 329 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal Józef Ignacy Kraszewski
157893
medal sygnowany J. Schwerdner wybity dla uczczenia śmierc... | I- |
270 zł szac. 100 zł 400 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, sygnowany medal (GERLACH I MEISSNER), projektu malarza realisty Wojciecha ..
158324
sygnowany medal (GERLACH I MEISSNER), projektu malarza re... | I- |
270 zł szac. 250 zł 425 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal na uczczenie zasług lekarskich pioniera wychowania fizycznego w Pols..
157891
medal na uczczenie zasług lekarskich pioniera wychowania ... | I- |
270 zł szac. 150 zł 193 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 47 medal ze szwedzkiej XVIII w. serii królewskiej autorstwa I C Hedlingera..
158317
47 medal ze szwedzkiej XVIII w. serii królewskiej autorst... | II |
260 zł szac. 250 zł 264 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal Artur Grottger (malarz, ilustrator, rysownik)
157896
medal wybity w 1880 r nakładem M. Kurnatowskiego z okazji... | I- |
260 zł szac. 250 zł 550 wyświetleń |
4 | zakończona |