Polska, medal autorstwa P. Tasseta na 300-lecie Unii Polski, Litwy i Rusi, 1869 r,..

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 22:29:00
158221
Opis: Polska - XIX wiek, medal autorstwa P. Tasseta na 300-lecie Unii Polski, Litwy i Rusi, 1869 r, Aw: Trójpolowy herb polsko-litewsko- ruski pod koroną królewską i napis w otoku WOLNI Z WOLNYMI RÓWNI Z RÓWNYMI, poniżej sygnatura P.TASSET, Rw: Wieniec z kłosów i liści dębowych i napis poziomy TRZECHSETNA ROCZNICA UNII POLSKI LITWY I RUSI 1569 11 SIERPNIA 1869, na boku punca CUIVRE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź 64 mm, drobne uderzenie na obrzeżu, patyna
Literatura: H-Cz. 8036 (R2)

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 309

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  450 zł