Polska, medal Artur Grottger (malarz, ilustrator, rysownik)

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 22:26:20
157896
Opis: Polska - XIX wiek, medal Artur Grottger (malarz, ilustrator, rysownik), medal wybity w 1880 r nakładem M. Kurnatowskiego z okazji odsłonięcia pomnika na grobie artysty w 13 rocznicę śmierci, Aw: głowa artysty w lewo, ARTHUR R. 1837 + 13 11 1867 GROTTGER, sygnatura pod postacią KURNATOWSKI, Rw: Rw: Scena 'Polonia' - alegoria zniewolonego kraju (cykl dziewięciu czarno-białych rysunków ze scenami z powstania styczniowego)
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 36 mm
Literatura: H-Cz. 8078

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 551

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  200 zł
4)  185 zł