Polska, medal Słowiańska Wystawa Fotograficzna w Wieliczce w 1903 r

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 22:30:20
157900
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal Słowiańska Wystawa Fotograficzna w Wieliczce w 1903 r, niesygnowany, Aw: Kobieta siedząca na ziemi obok aparatu fotograficznego, wokoło napis SŁOWIAŃSKA WYSTAW FOTOGRAFICZNA W WIELICZCE 1903, Rw: Wygięty kartusz i gałązka lauru
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 40 mm, patyna, rzadki i bardzo ładny
Literatura: Strzałkowski 39 (R)

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 285

1)  840 zł
2)  820 zł