Zakończenie: 10-05-2018 20:30 ÷ 22:47
Polska, medal - PAMIĘCI HUGONA KOŁŁĄTAJA (duchownego, wybitnego polityka, jednego ..
157918
medal - PAMIĘCI HUGONA KOŁŁĄTAJA (duchownego, wybitnego p... | II+ |
720 zł szac. 300 zł 388 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal - SETNA ROCZNICA URODZIN ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO, 1912
157920
sygnowany medal autorstwa Jana Raszki, Aw: Popiersie poet... | II+ |
420 zł szac. 400 zł 257 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal SETNA ROCZNICA ŚMIERCI TADEUSZA KOŚCIUSZKI 1917, 1917
157917
medal autorstwa Konstantego Laszczki, Aw: Popiersie en fa... | II+ |
115 zł szac. 120 zł 631 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal - SETNA ROCZNICA ŚMIERCI HENRYKA DĄBROWSKIEGO, 1918
157916
medal autorstwa Jana Wysockiego, sygnowany na awersie J.W... | II |
300 zł szac. 200 zł 424 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę setnej rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917
157901
sygnowany J.KNEDLER, Aw: Popiersie w prawo i napis TADEUS... | II/II+ |
120 zł szac. 200 zł 647 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, medal XV ROCZNICA ODZYSKANIA DOSTĘPU DO MORZA 1935
157897
medal autorstwa Tadeusza Breyera, Aw: Sylwetka statku w p... | II- |
90 zł szac. 100 zł 737 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, GMACHY MENNICY 1766-1994, 1994
157921
trzy częściowy medal w kapslu autorstwa Andrzeja i Rousan... | I |
210 zł szac. 120 zł 810 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Śląsk, medal - Bitwa pod Dobromierzem
158316
niesygnowany medal autorstwa G W Kittela upamiętniający b... | III |
260 zł szac. 300 zł 503 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niemcy, medal, 1915
158322
medal wykonany przez A. Hummela, upamiętniający wkroczeni... | II+ |
180 zł szac. 250 zł 386 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Dania, medal zaślubinowy, 1790
158319
sygnowany medal zaślubinowy wybity na okoliczność zawarci... | III/III+ |
— start 700 zł 258 wyświetleń |
0 | zakończona |