Niemcy, medal, 1915
Zakończenie: 10-05-2018 22:40:00
Niemcy, medal, 1915
158322
Opis: | Niemcy - Związane z Polską, medal, 1915, medal wykonany przez A. Hummela, upamiętniający wkroczenie armii niemieckiej do Warszawy 5 sierpnia 1915 roku, Aw: Popiersie feldmarszałka Leopolda Bawarskiego, GENERAL FELDMARSCHALL PRZ LEOPOLD VON BAYERN, Rw: Flaga, herb Warszawy oraz panoram miasta, 5 AVG 1915 WARSCHAU, na rancie punca |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 18.33 g, 33 mm |
Literatura: | Zetzmann 4094 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 392