Polska, medal - PAMIĘCI HUGONA KOŁŁĄTAJA (duchownego, wybitnego polityka, jednego ..

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 22:32:00
157918
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal - PAMIĘCI HUGONA KOŁŁĄTAJA (duchownego, wybitnego polityka, jednego z twórców Konstytucji 3 Maja) 1912 r.; sygnowany medal autorstwa St. Popławskiego Aw: Popiersie na wprost i napis w otoku PAMIĘCI HUGONA KOŁŁĄTAJA UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI, Rw: Skrzydlaty geniusz przed płonącym kagankiem, napis u góry NIL DESPERANDUM
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 50 mm, 51.83 g, łącznie wybito 170 egzemplarzy, z czego w brązie 150, rzadki medal
Literatura: Strzałkowski 232 (R)

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 389

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  660 zł
4)  460 zł
5)  330 zł