Polska, medal na pamiątkę setnej rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 22:33:20
157901
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal na pamiątkę setnej rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917, sygnowany J.KNEDLER, Aw: Popiersie w prawo i napis TADEUSZ KOŚCIUSZKO * 1746 t 15—X. 1817, Rw: Sarkofag, obok stojąca kobieta z chłopcem całującym medalion. Na sarkofagu napis: KOŚCI. Na górze: POCHOWANY NA WAWELU, na dole daty: 1817—1917
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 44 mm mosiądz srebrzony
Literatura: Strzałkowski 404 R

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 651

1)  120 zł