Polska, medal na pamiątkę setnej rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917
Zakończenie: 10-05-2018 22:33:20
157901
Opis: | Polska - Polska pod zaborami, medal na pamiątkę setnej rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917, sygnowany J.KNEDLER, Aw: Popiersie w prawo i napis TADEUSZ KOŚCIUSZKO * 1746 t 15—X. 1817, Rw: Sarkofag, obok stojąca kobieta z chłopcem całującym medalion. Na sarkofagu napis: KOŚCI. Na górze: POCHOWANY NA WAWELU, na dole daty: 1817—1917 |
Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 44 mm mosiądz srebrzony |
Literatura: | Strzałkowski 404 R |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 651