Zakończenie: 05-04-2018 20:30 ÷ 23:00
Austria, medal - Franciszek Józef
156446
medal wybity z okazji uczczenia 50. lecia panowania Franc... | III- |
125 zł szac. 60 zł 774 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, medal - Filip III Dobry, bez daty (1818-60)
156447
XIX wieczny medal upamiętniający postać Filipa III Dobreg... | III+ |
60 zł szac. 100 zł 417 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, Józef Poniatowski - kopia wykonana w Hucie w Białogonie
156448
medal Śmierć księcia Józefa Poniatowskiego 1813, autorstw... | III |
75 zł szac. 50 zł 309 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal - Adam Mickiewicz
156449
przeniesienie zwłok Adama Mickiewicza na Wawel - medal wy... | III+ |
190 zł szac. 150 zł 369 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal - Artur Grottger
156450
medal wybity w 1880 r nakładem M. Kurnatowskiego z okazji... | II- |
220 zł szac. 200 zł 400 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Tadeusz Kościuszko, 1917
156452
medal autorstwa Jana Wysockiego wybity z okazji setnej ro... | II |
155 zł szac. 120 zł 200 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Ignacy Dembowski, 1916
156453
medal autorstwa Kazimierza Chodzińskiego, Aw: Popiersie w... | II |
200 zł szac. 120 zł 283 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Rada Regencyjna, 1917
156454
Intromisja Rady Regencyjnej w Warszawie - medal autorstwa... | II+ |
230 zł szac. 120 zł 318 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Legioniści w hołdzie dla arcyksiężnej Izabelli Croy, 1916
156455
medal sygnowany K. Chodziński 1916, Aw: Popiersie w lewo ... | II |
130 zł szac. 120 zł 360 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Legionistom Ślązakom, 1916
156456
medal autorstwa J. Raszki poświęcony poległym legionistom... | II |
175 zł szac. 120 zł 269 wyświetleń |
6 | zakończona |