Francja, medal - Filip III Dobry, bez daty (1818-60)

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:38:20
156447
Opis: Francja - XIX wiek, medal - Filip III Dobry, bez daty (1818-60), XIX wieczny medal upamiętniający postać Filipa III Dobrego autorstwa Adolfa Jouvenela, który w latach 1818-1860 tworzył medale władców, tzw suitę historyczną. Aw: półpostać Filipa III Dobrego w prawo, PHILLIPE LE napis VERITABLE FONDATEUR DE LA NATIONALITE BELGE...
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 47 mm, 43.47 g, minimalne uszkodzenia obrzeża

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 412

1)  60 zł