Austria, medal - Franciszek Józef

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:38:00
156446
Opis: Austria - Franciszek Józef 1848-1916, medal - Franciszek Józef, medal wybity z okazji uczczenia 50. lecia panowania Franciszka Józefa, Aw: popiersie Franciszka Józefa w paradnym mundirze w prawo, FRANZ JOSEF I, 1848-1898, pod popiersiem sygnatura W.PITTNER, Rw: rzymski wojownik z mieczem w prawej i pochwą w lewej dłoni, FUER GOTT KAISER UND VATERLAND ZIEH DAS SCHWERT MIT FESTER HAND
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 50 mm, 65.21 g, uszkodzenia obrzeża
Literatura: Hauser 978, Wurzb. 2572

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 13
Ilość odsłon: 224

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  100 zł