Zakończenie: 05-04-2018 20:30 ÷ 23:00
Polska, medal Budowa Kopca Józefa Piłsudskiego w Krakowie 1936
156099
medal projektu Jerzego Bandury; Aw: Stylizowane postacie ... | I |
195 zł szac. 250 zł 413 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal pamiątkowy wybity z okazji XV- lecia odzyskania dostępu do morza 1935
156108
Aw: Sylwetka statku w prawo, poniżej M/S "PIŁSUDSKI"., wo... | II |
110 zł szac. 150 zł 417 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Józef Poniatowski - kopia wykonana w Hucie w Białogonie
156448
medal Śmierć księcia Józefa Poniatowskiego 1813, autorstw... | III |
75 zł szac. 50 zł 310 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal
156444
sygnowany medal autorstwa Władysława Oleszczyńskiego, pol... | III+ |
280 zł szac. 300 zł 590 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal Wystawa Mariańska w Warszawie w 1905 r
156098
Medal projektu St. Celińskiego. Aw: Popiersia trzech papi... | II- |
260 zł szac. 300 zł 251 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Tadeusz Kościuszko, 1917
156452
medal autorstwa Jana Wysockiego wybity z okazji setnej ro... | II |
155 zł szac. 120 zł 202 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal niesygnowany z okazji pierwszej podróży statku M/S Piłsudski, 1935
156093
Aw: Statek na morzu i napis w otoku MS PIŁSUDSKI, Rw: Zar... | I- |
95 zł szac. 100 zł 1088 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal 40-Rocznica Powstania Warszawskiego, 1984
156102
medal projektu T. Tchórzewskiego, wydany nakładem Veritas... | I/I- |
46 zł szac. 40 zł 889 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Ignacy Dembowski, 1916
156453
medal autorstwa Kazimierza Chodzińskiego, Aw: Popiersie w... | II |
200 zł szac. 120 zł 284 wyświetleń |
5 | zakończona | |
156467
medal autorstwa K. Chudzińskiego, wybity z okazji setnej ... | II |
155 zł szac. 100 zł 179 wyświetleń |
5 | zakończona |