Zakończenie: 03-11-2016 20:30 ÷ 22:19
Niderlandy hiszpańskie, 1/4 patagona, bez daty
201479
bez obwódek na awersie i rewersie | III/III- |
26 zł szac. 40 zł 431 wyświetleń |
2 | zakończona | |
201496
| III/III+ |
40 zł szac. 60 zł 91 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, ort, 1758/A
131568
| III |
155 zł szac. 250 zł 1145 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Rosja, dienga, 1737
131572
| II |
70 zł szac. 100 zł 1046 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Rosja, rubel, 1817 СПБ ПС
131325
| III- |
130 zł szac. 200 zł 256 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Rosja, rubel, 1854
131576
w wieńcu 7 gałązej laurowych | II/II+ |
940 zł szac. 1 500 zł 981 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Rosja, rubel, 1913 (В•С)
131348
wybite na 300-lecie panowania dynastii Romanowych, głębok... | II- |
310 zł szac. 400 zł 390 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal wybity przez Belgów w trzecią rocznicę wybuchu Powstania Listopadowego 1833
201751
Aw: Dwie ręce trzymające kotwicę, Rw: Napis LES BELGES AU... | II+ |
155 zł szac. 250 zł 569 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal moralizatorski, bez daty - przełom XVIII / XIX w. (ok. 1
131643
Aw: Bocian i lis patrzący na siebie, u dołu sygnatura LOO... | II- |
95 zł szac. 150 zł 615 wyświetleń |
2 | zakończona | |
ryngraf z Matką Boską Częstochowską, z wygrawerowaną dedykacją " Euluni Ba..
131433
ryngraf z Matką Boską Częstochowską, z wygrawerowaną dedy... | I |
125 zł szac. 150 zł 1379 wyświetleń |
2 | zakończona |