Rosja, dienga, 1737

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rosja, dienga, 1737

Rosja, dienga, 1737

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 03-11-2016 22:10:20
131572
Opis: Rosja - Anna 1730-1740, dienga, 1737, Krasnyj Monetnyj Dwor
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładna
Literatura: Bitkin 361, Brekke 27

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 937

1)  70 zł
2)  65 zł