ryngraf z Matką Boską Częstochowską, z wygrawerowaną dedykacją " Euluni Ba..
Zakończenie: 03-11-2016 22:19:40
131433
Opis: | ryngraf z Matką Boską Częstochowską, z wygrawerowaną dedykacją " Euluni Babcia i Mamusia 24 XII 62 r. " |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro złocone i patynowane 10.57 g, 47x41 mm, punca srebra 3 i imiennik V, z łańcuszkiem |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1379