ryngraf z Matką Boską Częstochowską, z wygrawerowaną dedykacją " Euluni Ba..

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
ryngraf z Matką Boską Częstochowską, z wygrawerowaną dedykacją

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 03-11-2016 22:19:40
131433
Opis: ryngraf z Matką Boską Częstochowską, z wygrawerowaną dedykacją " Euluni Babcia i Mamusia 24 XII 62 r. "
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro złocone i patynowane 10.57 g, 47x41 mm, punca srebra 3 i imiennik V, z łańcuszkiem

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1241

1)  125 zł
2)  120 zł