Aukcja nr 9

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  MEDALE
1063 POLSKA
medal nie sygnowany projektu Władysława Terleckiego wybity w 1928 r. z okazji otwarcia Gabinetu Numizmatycz-nego Mennicy Państwowej, Aw: Orzeł i napis, Rw: Awers gros..
50 zł
65 zł
1064 POLSKA
medal j.w., Strzałk.613 R, brąz 28.0 mm, 10.42 g.
35 zł
28 zł
1065 POLSKA
medal sygnowany T. BREYER wybity w 1928 r. z okazji 10 rocznicy odzyskania niepodległości, Aw: Orzeł z cyfrąX na piersi i napis, Rw: Kobieta z kagankiem w dłoni i mie..
60 zł
1066 POLSKA
medal nie sygnowany wybity w 1929 r. z okazji Powszechnej Wystawy Krajowej w Poznaniu, Aw: Snopek zbożai napis, Rw: Merkury i robotnik z kołem zębatym, poniżej napis,..
50 zł
1067 POLSKA
medal nie sygnowany, wybity w 1929 r. z okazji Powszechnej Wystawy Krajowej w Poznaniu, Aw: Prasa menniczai napisy, Rw: Merkury i robotnik z kołem zębatym, poniżej na..
100 zł
80 zł
1068 POLSKA
medal sygnowany A. WABIA- WABIŃSKI i ST. REPETA wybity w 1930 r. z okazji 100 rocznicy PowstaniaListopadowego, Aw: W ośmiokącie napis poziomy SETNA ROCZNICA POWSTANIA..
50 zł
1069 POLSKA
50 zł
1070 POLSKA
medal sygnowany na rancie J. Chylinski, nieznanego autora, wybity w 1933 r. z okazji wystawy piekarzy w Warszawie,Aw: Stylizowana syrenka i wokół napis, Rw: Dwa lwy t..
80 zł
170 zł
1071 POLSKA
medal sygnowany OLGA NIEWSKA (malarka i rzeźbiarka warszawska uczennica Laszczki), wybity w 1933 r. z okazjilotu Stanisława Skarżyńskiego na trasie Europa- Afryka- Am..
100 zł
80 zł
1072 POLSKA
medal nie sygnowany, wybity w 1936 r. z okazji wystawy Rolniczo- Przemysłowej Powiatu Kościańskiego, Aw: Herbmiasta Kościana i napis, Rw: Napis w czterech poziomych w..
100 zł
110 zł
1073 POLSKA
medal nie sygnowany wybity w 1936 r. w zakładzie Alfreda Dytbernera (grawera łódzkiego) z okazji WystawyRzemieślniczej w Łodzi, Aw: Widok pawilonu wystawowego w kole ..
60 zł
80 zł
1074 POLSKA
jednostronna plakieta z uszkiem do zawieszenia, sygnowana W. St. Wiśniewski, wykonana w 1917 r. Postać Temidyz mieczem, w tle orzeł Królestwa Polskiego w wieńcu, powy..
80 zł
85 zł
1075 POLSKA
jednostronna plakieta nie sygnowana proj. Kożbielewskiego, wybita w 1926 r. w Mennicy Państwowej. Płaskorzeźbaobrazu Matki Boskiej Częstochowskiej, poniżej napis, Str..
100 zł
1076 POLSKA
plakieta nagrodowa sygnowana H DVBOIS i D APRES F RVDE na awersie i ARTHUS BERTRAND na rewersie,Aw: Fragment rzeźby z Łuku Triumfalnego w Paryżu, Rw: Napis w kartuszu..
60 zł
1077 POLSKA
jednostronna plakieta sygnowana J. AVMILLER wybita w 1931 r. w Mennicy Państwowej. Głowa marszałka JózefaPiłsudskiego i napis w dziewiętnastu poziomych wierszach, Str..
100 zł
1078 POLSKA
medal wybity w 1979 r. z okazji udostępnienia społeczeństwu odbudowanego Zamku Królewskiego w Warszawie, Aw:Widok Zamku Królewskiego w Warszawie i napis: ZAMEK KRÓLEW..
20 zł
1079 POLSKA
medal nie sygnowany z serii: Wielcy Muzycy, Aw: Popiersie Chopina i napisy, Rw: Postać Euterpe (patronka muzyki)i napis grecki, złoto 20.8 mm, 5.98 g.
280 zł
225 zł
1080 ŚLĄSK
medal nie sygnowany b.d. lany, Aw: Popiersie Karola II (1549-1617) księcia ziębicko-oleśnickiego i napis,Rw: Popiersie Elżbiety, żony Karola II i napis, FbSg.2147 (po..
400 zł
850 zł
1081 ŚLĄSK
medal nie sygnowany wybity w 1796 r. we Wrocławiu w setną rocznicę założenia Towarzystwa Dwunastek, Aw: Palmaz emblematami i napisy, Rw: Ołtarz i dwie dłonie w uścisk..
160 zł
210 zł
1082 ANGLIA
zestaw 12 medali wydanych nakładem własnym i sygnowanych THOMASON D (Sir Edward Thomason 1769-1849jeden z bardziej znanych przedsiębiorców angielskich), projektu Dass..
600 zł